Könyvelő állás Karcagon

ROAD SERVICE Kft.
Karcag
2023. 06. 01.

Gépjármű kereskedelemmel foglalkozó, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás könyvelői pozícióba keres új munkatársat karcagi székhelyére.

Feladatok

  • Főkönyv-analitika egyeztetések, ellenőrzések
  • Havi zárások, adóbevallások készítése, ellenőrzése
  • Elhatárolások, vegyes tételek könyvelése
  • Ad-hoc feladatok, jelentések készítése
  • Tárgyieszköz nyilvántartás, értékcsökkenés elszámolása
  • KSH jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, partner cégekkel, adóhatósággal, egyéb hivatalokkal

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése
  • Adóbevallásban, beszámoló készítésben szerzett tapasztalat
  • Minimum 3 év szakmai gyakorlat pénzügy-számvitel területen

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, cafetéria, egyéb juttatások
  • Hosszútávú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!