Flexo nyomda gépkezelő / nyomdász segéd kollégát keres Karcagon

FÓLIAVILÁG Kft.
Karcag
Bruttó 220 000 Ft - 320 000 Ft / Hónap
2022. 02. 01.

Cégünk 30 éve foglalkozik csomagolóanyagok készítésével, többek között nyomtatott fóliák gyártásával.

Ehhez keresünk motivált, műszaki érzékkel, alap számítógépes ismeretekkel rendelkező munkatársakat, nyomdász és nyomdászsegéd munkakörökbe, modern flexo nyomdagéppel való munkavégzésre.

Feladatok

  • flexo nyomdagép beállítása, kezelése
  • az eszközzel kapcsolatos alapvető ellenőrzési és karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

  • szakmunkás vagy érettségi bizonyítvány
  • műszaki beállítottság
  • alapvető számítógépes ismeretek
  • precizitás, türelem

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • csomagolóanyagokkal kapcsolatos tapasztalat
  • grafikai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • kiszámítható munkaidő - délelőttös/nappalos műszak
  • bejárás-támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott